Методоб'єднання вихователів груп середнього віку

Вівторок, 10 грудня 2013, 06:52

4 грудня 2013 року на базі ДНЗ №12 (завідуюча Бородай Л.П.) пройшло методичне об'єднання вихователів груп середнього віку дошкільних навчальних закладів міста, Вихователь Савченко С.М. поділилася своїми напрацюваннями з теми "Організація трудової діяльності у системі у роботі з соціально-морального та емоційно-ціннісного розвитку дітей дошкільного віку".

Читати далі: Методоб'єднання вихователів груп середнього віку

 

«Кадри» Лубенської загальноосвітньої школи №1 на Всеукраїнському фестивалі «Сміхопад» у місті Тернополі

Понеділок, 09 грудня 2013, 09:19

 

КВН – гра мільйонів, яка й сьогодні користується величезною популярністю, особливо у молоді. Тернопіль не став винятком. 28 листопада 2013 року м. Тернопіль стало столицею КВН України. Саме в цей день це чудове місто приймало учасників Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «Сміхопад – 2013».

Читати далі: «Кадри» Лубенської загальноосвітньої школи №1 на Всеукраїнському фестивалі «Сміхопад» у місті Тернополі

 

"Колосок – осінній 2013"

Четвер, 05 грудня 2013, 13:59

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.12.2011р. №1561 "Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний природничий конкурс "Колосок", з метою ефективної реалізації Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року та пошуку, підтримки талановитих школярів і популяризації природничих знань відбувся перший етап Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу "Колосок – осінній 2013" для учнів 1-11 класів ЗНЗ міста.

Читати далі: "Колосок – осінній 2013"

 

Методичне об'єднання вихователів груп раннього віку

Четвер, 05 грудня 2013, 13:52

"Казкотерапія в роботі з дітьми раннього віку" – тема методичного об'єднання вихователів груп раннього віку дошкільних навчальних закладів міста проведеного на базі ДНЗ №10 "Сонечко" (завідуюча Кулій Л.П.).

Читати далі: Методичне об'єднання вихователів груп раннього віку

 

Методичне об'єднання музичних керівників дошкільних закладів міста

Четвер, 05 грудня 2013, 13:39

29 листопада 2013 року на базі Лубенського дошкільного навчального закладу № 9 «Берізка» (завідуюча Коряк К.М.) відбулося методоб’єднання музичних керівників міста з теми «Творче самовираження дошкільників та розвиток креативності засобами музичного мистецтва. В гостях у Музичної казки».

Читати далі: Методичне об'єднання музичних керівників дошкільних закладів міста

 

Організація навчання дітей з особливими освітніми потребами

Четвер, 05 грудня 2013, 09:59

Офіційна міжнародна статистика свідчить, що кількість дітей із проблемами психофізичного розвитку щороку зростає. Проблеми цих дітей та їх сімей завжди болючі, а часто зовсім незрозумілі як для батьків, так і для дітей. Важливим та актуальним для управління освіти є питання інтеграції дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітній простір. Для здійснення цього завдання для батьків і учнів організовано форми навчання:

Читати далі: Організація навчання дітей з особливими освітніми потребами

 

Загальноміський захід до Міжнародного дня інвалідів

Четвер, 05 грудня 2013, 09:45

3 грудня в приміщенні музичної школи відбувся загальноміський захід, присвячений Міжнародному дню інвалідів в Україні, "Милосердя і доброта - два крила на якому тримається світ".

Читати далі: Загальноміський захід до Міжнародного дня інвалідів

 

"Маршрут безпеки" в ЗОШ №2

Четвер, 05 грудня 2013, 08:57

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

З 2008 по 2011 роки в Україні проходив Всеукраїнський огляд-конкурс серед навчальних закладів із здоров’я зберігаючих технологій школярів . Рішення про його проведення прийняли Кабінет Міністрів та Міністерство освіти і науки України. .

 

 

 

Читати далі: "Маршрут безпеки" в ЗОШ №2

 

Родинний фестиваль дошкільних закладів

Середа, 04 грудня 2013, 12:34

Родзинкою міського фестивалю родинних театрів дошкільних навчальних закладів міста став виступ колективу ДНЗ №17 "Золотий ключик" (завідуюча Карпець В.А., вихователь-методист Святко О.М.) з безсмертною драмою видатного українського письменника Панаса Мирного "Лимерівна" у виконанні непрофесійних, але таких креативних, надзвичайно здібних із високим інтелектуальним та творчим потенціалом педагогів: Бугай Н.І., Сербін О.О., Топчієнко А.А., Скрипник А.І., Зарецька Н.Г., Афоніна О.І., Сукач О.О., Семенець Г.Ю., Горбуленко Л.В., Мажар С.В., Оріховська Н.В., Олійник В.В., Іваненко Н.І., Крикунова І.П., Лохвицька І.С.

Читати далі: Родинний фестиваль дошкільних закладів

 

Родинний фестиваль дошкільних закладів

Середа, 04 грудня 2013, 12:15

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

15 листопада поринути у дивовижний світ казки "Друзі самотньої Хатинки", відчути себе учасниками дійства допомогли присутнім вихованці Сацька Діана, Кошовий Іван, Тимченко Роман, Гордієнко Роман, Сидоренко Максим, вихователі Карпенко Л.М., Мороз М.В., медична сестра Щербатюк С.Г. та член батьківського комітету Матяш В.А. ДНЗ №11 "Ластівка" (завідуюча Піцура С.Г., музичний керівник Корінь О.С.).

Читати далі: Родинний фестиваль дошкільних закладів

 

Сторінка 52 з 68

«ПочатокПопередня51525354555657585960НаступнаКінець»