Методична осінь -2018

Середа, 07 листопада 2018, 13:12

Канікули - найпродуктивніший час для навчання вчителів, підвищення їх фахової майстерності. Нині важливо відійти від застарілого розуміння поняття «система методичної роботи з педкадрами» як контрольної структури, транслятора інструкцій і директив, типових і традиційних методик, що забезпечують репродуктивний характер їх виконання. Сьогодні важливим є спрямування науково-методичного потенціалу педагогів на підвищення якості навчально-виховного процесу, шляхом упровадження в роботу новітніх технологій навчання, підвищення професійної компетентності педагогів в умовах НУШ. Упродовж осінніх канікул у Лубенській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 6 було проведено ряд інноваційних методичних заходів.

Читати далі: Методична осінь -2018

 

Олімпіада з історії

Вівторок, 06 листопада 2018, 07:16

 

3 листопада 2018 року на базі ЗОШ №8 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії. У міському турі олімпіади виступили 62 учні шкіл міста.

Читати далі: Олімпіада з історії

 

Олімпіада з математики

Понеділок, 05 листопада 2018, 13:29

 

4 листопада 2018 року на базі ЗОШ №4 проведено міську олімпіаду з математики. Учасниками ІІ етапу олімпіади були 96 учнів.

Читати далі: Олімпіада з математики

 

Олімпіада з української мови та літератури

Понеділок, 05 листопада 2018, 09:19

 

 

4 листопада 2018 року на базі ЗОШ №4 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. У міському турі олімпіади взяли участь 66 учнів 8-11 класів.

 

Читати далі: Олімпіада з української мови та літератури

 

Майстер-клас на базі школи №3

Четвер, 01 листопада 2018, 06:46

 

Сучасний етап розвитку освіти в Укрвїні характеризується відходом від стандартизації педагогічного процесу, переосмисленням цінностей, пошуками нового в теорії та практиці навчання.

Якщо педагог бажає залишитися у професії, то має усвідомлювати, що зміна часу потребує від нього якісно нової компетентності. Його завдання — постійно оновлювати свої вже сформовані професійні знання, уміння й навички. Не стояти осторонь від застосування ефективних інноваційних технологій в освітній процес, в діяльність закладів освіти міста.

Читати далі: Майстер-клас на базі школи №3

 

"Методичні посиденьки" для учителів перших класів шкіл міста

Вівторок, 30 жовтня 2018, 12:05

 

29 жовтня відбулися «Методичні посиденьки», на яких вчителі перших класів поділилися радощами і труднощами впровадження НУШ в життя.

Вчитель спеціалізованої школи №6 Дяченко Олена Григорівна була учасником Х Міжнародної освітньої виставки і розповіла про свої враження від зустрічі з авторами підручників для нової української школи. А її колеги Парнюк Лариса Анатоліївна і Шеремет Тетяна Віталіївна проаналізували плюси й мінуси «ранкових зустрічей» з учнями.

Читати далі: "Методичні посиденьки" для учителів перших класів шкіл міста

 

«Беру у спадок досвід поколінь» - тиждень початкової школи у Лубенській спеціалізованій школі №6

Четвер, 25 жовтня 2018, 09:41

 

Осінь щедра урожаєм, різнобарв’ям природи та святами. А наймолодші школярі Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 поринули у вир подій тижня початкової школи.

Читати далі: «Беру у спадок досвід поколінь» - тиждень початкової школи у Лубенській спеціалізованій школі №6

 

Семінар з питань проведення гри «Сокіл» («Джура»)

Четвер, 25 жовтня 2018, 09:38

 

22 жовтня в приміщенні дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» відбувся семінар з організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). На захід були запрошені заступники директорів шкіл з виховної роботи та відповідальні за проведення гри у школах міста.

Читати далі: Семінар з питань проведення гри «Сокіл» («Джура»)

 

Участь вихованців клубу спортивного орієнтування та туризму у ХХ Міжнародних змаганнях

Четвер, 25 жовтня 2018, 06:48

 

 

З 18 по 21 жовтня 2018 року у місті Києві та Київській області проводилися ХХ Міжнародні змагання зі спортивного орієнтування, присвячені пам’яті героя-афганця Олега Оніщука та Героя України Олега Міхнюка.

Читати далі: Участь вихованців клубу спортивного орієнтування та туризму у ХХ Міжнародних змаганнях

 

Заняття обласної школи лідерів учнівського самоврядування

П'ятниця, 19 жовтня 2018, 07:27

 

 

У Полтавській області з 2018-2019 навчального року запрацював проект «Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування», головною метою якого є створення соціально-педагогічних умов для розвитку лідерських якостей учнівської молоді, формування життєвих компетентностей, затребуваних сьогоденням; виховання у старшокласників самостійності у прийнятті рішень. Учасниками проекту стали учні 8-11 класів закладів освіти області, лідери учнівського самоврядування.

Читати далі: Заняття обласної школи лідерів учнівського самоврядування

 

Сторінка 5 з 74

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»