Привітання бійцям

Четвер, 27 грудня 2018, 12:58

 

 

Напередодні Нового року у Лубенській спеціалізованій школі № 6 було проведено захід "Україна під мирним небом!" - діти писали листи та створювали композиції, складали вірші, які було передано до Лубенського військового комісаріату з метою доставки дитячих робіт нашим воїнам-захисникам у бойові військові частини. Кожна робота була пронизана патріотичними почуттями, упевненістю у щасливому майбутньому України та випромінювала позитивну енергетику дитячих сердець.

Читати далі: Привітання бійцям

 

Обласний етап конкурсу імені Шевченка

Четвер, 27 грудня 2018, 06:33

Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради, методичний кабінет щиро вітають учня 5 класу школи №2 Назаренка Єгора, який на обласному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка виборов ІІ місце, та вчителя української мови і літератури Сало В.В.

 

Читати далі: Обласний етап конкурсу імені Шевченка

 

Виховуємо патріотів

Середа, 26 грудня 2018, 13:03

 

 

Новорічні свята – це дні, коли серця людей сповнюються любов’ю, надією та вірою в перемогу добра. Дні, коли хочеться, щоб усі посміхалися, раділи й отримували подарунки. Саме тому із особливим бажанням діти шкіл міста Лубен долучилися до написання вітальних листів захисникам України. У своїх малюнках вони намагалися передати, що вірять у перемогу України в цій війні й дякують тим, хто воює за них далеко від власного дому та родини.

Читати далі: Виховуємо патріотів

 

Зимова першість зі спортивного туризму

П'ятниця, 21 грудня 2018, 00:00

 

 

До свята Миколая в залі дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» відбулися змагання ХХІ особистої першості ДЮКСОТ «Валтекс» зі спортивного туризму за участю вихованців гуртків клубу.

Читати далі: Зимова першість зі спортивного туризму

 

Подорожуємо світом

Середа, 19 грудня 2018, 13:01

 

 

Кожна людина чекає відпочинку, планує його, готується і тішиться мріями. Але ж наскільки незвичайним він є, коли потрапляєш із зими в літо, від холоду й снігу до ясно-синього моря й теплого піску. Голова профспілкової організації освітян міста Масько Л.Т. організувала для працівників шкіл та дитячих садків казкову подорож в Єгипет.

 

Читати далі: Подорожуємо світом

 

ІДЕАЛЬНА ШКОЛА ОЧИМА ДІТЕЙ

Середа, 19 грудня 2018, 12:56

 

З метою формування довіри суспільства до системи забезпечення якості освіти, відповідно до Указу Президента України від 31 липня 2004 року № 854 «Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» з 22 по 27 листопада 2018 року проводилась Всеукраїнська акція «Ідеальна школа очима дітей».

Читати далі: ІДЕАЛЬНА ШКОЛА ОЧИМА ДІТЕЙ

 

Вітаємо з перемогою

Вівторок, 18 грудня 2018, 06:03

Міський методичний кабінет щиро вітає призера обласного етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ученицю 10 класу школи №2 Колесник Анну, яка виборола ІІІ місце, та вчителя української мови і літератури Корніяченко Л.І.

 

Читати далі: Вітаємо з перемогою

 

Семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста

П'ятниця, 07 грудня 2018, 12:55

 

 

Щоб правильно діяти, необхідно багато знати, а щоб знати, треба навчатись.

(Грецька мудрість)

У світі постійно виникають різного роду небезпеки, які пов’язані з природними катаклізмами, аваріями, катастрофами, тероризмом. Це приносить величезну шкоду населенню, економіці, призводить до загибелі людей. Зрозуміло, що зовсім уникнути небезпеки, на жаль, не можна, але зменшити негативні наслідки цілком можливо. І провідна роль в цій справі належить навчальним закладам.

Читати далі: Семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста

 

Участь вихованців ДЮКСОТ «Валтекс» у краєзнавчих конференціях учнівської молоді

Середа, 05 грудня 2018, 13:54

 

22-25 листопада 2018 у місті Святогірськ Донецької області відбулася ХІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття», в якій взяли участь 83 юних дослідників із різних куточків України, а також гості зі Швейцарії. Учасники конференції познайомилися з історією Святогірська, відвідали Свято-Успенську Святогірську лавру.

Читати далі: Участь вихованців ДЮКСОТ «Валтекс» у краєзнавчих конференціях учнівської молоді

 

Міський семінар-практикум заступників директорів шкіл

Четвер, 29 листопада 2018, 13:03

 

Сьогодні перед суспільством і школою постає проблема розвитку особистості свідомого українського громадянина, який поєднує в собі національні риси та самобутність нашого народу. І саме національне виховання передбачає надання широких можливостей для пізнання української історії, культури, традицій, звичаїв, мови, формування національної гідності, розвитку особистісних рис громадянина-патріота.

Читати далі: Міський семінар-практикум заступників директорів шкіл

 

Сторінка 4 з 77

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»