Олімпіада з економіка

Понеділок, 06 листопада 2017, 14:03

 

05 листопада 2017 року на базі ЗОШ №3 проведено  міський етап олімпіади з  економіки. Учасниками олімпіади були 34 учні. Призерами стали:

Читати далі: Олімпіада з економіка

 

Олімпіада з трудового навчання

Понеділок, 06 листопада 2017, 14:03

 

05 листопада 2017 року на базі ЗОШ №3 проведено ІІ тур олімпіади з трудового навчання, у якому взяли участь 22 учні. Кращі результати показали:

Читати далі: Олімпіада з трудового навчання

 

Олімпіада з історії

Понеділок, 06 листопада 2017, 14:01

 

04 листопада 2017 року на базі спеціалізованої школи №6  проведено  міський етап олімпіади з історії. Учасниками олімпіади виступив 71 учень  шкіл міста. Призові місця вибороли:

Читати далі: Олімпіада з історії

 

Олімпіада з інформаційних технологій

Понеділок, 06 листопада 2017, 13:58

 

04 листопада 2017 року на базі шкіл №1 та №6 проведено  міський етап олімпіади з інформаційних технологій, у якій взяли участь   42 учні. Переможці:

Читати далі: Олімпіада з інформаційних технологій

 

Адаптація перших класів. Результати психолого-педагогічного дослідження готовності їх до навчання

Вівторок, 31 жовтня 2017, 09:26

 

26 жовтня у Лубенській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №6 було проведено засідання круглого столу методичного об′єднання кафедри вчителів початкових класів “Адаптація перших класів. Результати психолого-педагогічного дослідження готовності їх до навчання».

Читати далі: Адаптація перших класів. Результати психолого-педагогічного дослідження готовності їх до навчання

 

Методичні «посиденьки»

Вівторок, 31 жовтня 2017, 09:22

Під час осінніх канікул кафедрою гуманітарних і суспільних наук Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 6 було проведено цікаве й корисне засідання «Методичні «посиденьки». Розпочала його Носенко Л.В. , яка налаштувала вчителів на роботу словами про те, що осінь – особлива пора. Це час натхнення, роздумів, реалізації творчих задумів. Було сказано про те, що зараз в умовах оновлення освітнього простору актуальними є слова відомого американського вченого: «Ми змінили своє оточення так радикально, що тепер повинні змінювати себе, щоб жити в цьому оточенні». Тому тема засідання була обрана не випадково – « Інновації в неперервному розвитку професійної компетентності вчителя, їхня роль в активізації творчого потенціалу учнів і підвищення якості освіти».

Читати далі: Методичні «посиденьки»

 

Про підсумки міського етапу Всеукраїнського літературного дитячого конкурсу "Не жартуй з вогнем" на протипожежну та техногенну тематику

Понеділок, 30 жовтня 2017, 12:50

 

27 жовтня 2017 року відбулося підведення підсумків міського етапу  Всеукраїнського літературного дитячого конкурсу "Не жартуй з вогнем" на протипожежну та  техногенну тематику, організованого на виконання окремого доручення заступника голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 14.08.2017  №03-11568-12, вимоги Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області від 04.10.2017  №02-6794/04. Залучивши учнівську молодь до роботи щодо популяризації правил пожежної та техногенної безпеки, навчальні заклади засвідчили увагу до формування у дітей культури поводження з вогнем, поінформованості щодо дій, спрямованих на запобігання пожежам та іншим техногенним надзвичайним ситуаціям, виховання культури безпеки життєдіяльності.

Читати далі: Про підсумки міського етапу Всеукраїнського літературного дитячого конкурсу "Не жартуй з вогнем" на протипожежну та техногенну тематику

 

Міський семінар-тренінг із питань реформування освіти

Понеділок, 30 жовтня 2017, 07:03

 

Міністерство освіти і науки України спільно з громадською організацією «Центр UA» проводить Всеукраїнський тур із питань реформування освіти. Учасником обласного семінару з даної проблеми була директор Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Кобилянська Т.В.

27 жовтня 2017 року такий семінар-тренінг за участю директорів шкіл, їх заступників, спеціалістів управління освіти, методистів міського методичного кабінету проведено на базі ЗОШ №3. Тамара Василівна презентувала матеріали обласного заходу, акцентуючи увагу присутніх на змінах, які чекають на середню освіту в Україні та як їх бачать освітяни, на оновленому змісті і результатах навчання, формах здобуття освіти в майбутньому, нових державних стандартах, типах шкіл.

Читати далі: Міський семінар-тренінг із питань реформування освіти

 

Педагогічні читання "Інтегрований підхід до навчання у початковій школі. Його педагогічна цінність."

Середа, 25 жовтня 2017, 12:51

Сучасний період розвитку суспільства, оновлення всіх сфер його соціального і духовного життя потребує якісно нового рівня освіти, який відповідав би міжнародним стандартам. Розвиток науки і техніки сприяє появі нових форм навчальної комунікації, новітніх методів розв'язання освітніх завдань. Водночас відбувається еволюція змісту, форм і методів навчання, яка спонукає до розробок і впровадження нових освітніх технологій.

2017-2018 навчальний рік вирізняється напруженим пошуком актуального і своєчасного реагування на виклики часу. А викликом сьогодення є початок пілотування ідеї Нової української школи, упровадження нового інтегрованого змісту початкового навчання, накопичення досвіду роботи з першокласниками, участь у регіональному експерименті "Розроблення та впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації Державного стандарту початкової загальної середньої освіти" та подальше поетапне впровадження нового Державного стандарту початкової освіти.

Читати далі: Педагогічні читання "Інтегрований підхід до навчання у початковій школі. Його педагогічна цінність."

 

Відеоконференція «Діалог культур»

Середа, 25 жовтня 2017, 10:46

24 жовтня 2017 року учні Лубенської спеціалізованої школи №6 стали учасниками відеоконференції «Діалог культур» у рамках міжнародної програми “E-Twinning Plus”, яка об’єднує такі країни, як Румунія, Хорватія, Боснія й Герцеговина, Словенія та інші. Цього разу спілкувалися дев’ятикласники та учні відповідного віку хорватської школи. Метою такої співпраці є об’єднання молодого покоління шляхом пізнання культури різних країн.

Читати далі: Відеоконференція «Діалог культур»

 

Сторінка 11 з 68

«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»