Міський семінар-тренінг із питань реформування освіти

Понеділок, 30 жовтня 2017, 07:03

 

Міністерство освіти і науки України спільно з громадською організацією «Центр UA» проводить Всеукраїнський тур із питань реформування освіти. Учасником обласного семінару з даної проблеми була директор Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Кобилянська Т.В.

27 жовтня 2017 року такий семінар-тренінг за участю директорів шкіл, їх заступників, спеціалістів управління освіти, методистів міського методичного кабінету проведено на базі ЗОШ №3. Тамара Василівна презентувала матеріали обласного заходу, акцентуючи увагу присутніх на змінах, які чекають на середню освіту в Україні та як їх бачать освітяни, на оновленому змісті і результатах навчання, формах здобуття освіти в майбутньому, нових державних стандартах, типах шкіл.

Читати далі: Міський семінар-тренінг із питань реформування освіти

 

Педагогічні читання "Інтегрований підхід до навчання у початковій школі. Його педагогічна цінність."

Середа, 25 жовтня 2017, 12:51

Сучасний період розвитку суспільства, оновлення всіх сфер його соціального і духовного життя потребує якісно нового рівня освіти, який відповідав би міжнародним стандартам. Розвиток науки і техніки сприяє появі нових форм навчальної комунікації, новітніх методів розв'язання освітніх завдань. Водночас відбувається еволюція змісту, форм і методів навчання, яка спонукає до розробок і впровадження нових освітніх технологій.

2017-2018 навчальний рік вирізняється напруженим пошуком актуального і своєчасного реагування на виклики часу. А викликом сьогодення є початок пілотування ідеї Нової української школи, упровадження нового інтегрованого змісту початкового навчання, накопичення досвіду роботи з першокласниками, участь у регіональному експерименті "Розроблення та впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації Державного стандарту початкової загальної середньої освіти" та подальше поетапне впровадження нового Державного стандарту початкової освіти.

Читати далі: Педагогічні читання "Інтегрований підхід до навчання у початковій школі. Його педагогічна цінність."

 

Відеоконференція «Діалог культур»

Середа, 25 жовтня 2017, 10:46

24 жовтня 2017 року учні Лубенської спеціалізованої школи №6 стали учасниками відеоконференції «Діалог культур» у рамках міжнародної програми “E-Twinning Plus”, яка об’єднує такі країни, як Румунія, Хорватія, Боснія й Герцеговина, Словенія та інші. Цього разу спілкувалися дев’ятикласники та учні відповідного віку хорватської школи. Метою такої співпраці є об’єднання молодого покоління шляхом пізнання культури різних країн.

Читати далі: Відеоконференція «Діалог культур»

 

Досліджують юні науковці

Четвер, 19 жовтня 2017, 11:56

 

17  жовтня  2017 року позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» на базі Полтавського  краєзнавчого музею ім. В. Кричевського  провів  VI обласну науково-практичну конференцію «Пізнання історичної минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації».

Читати далі: Досліджують юні науковці

 

День захисника України у спеціалізованій школі №6

Вівторок, 17 жовтня 2017, 08:36

З нагоди Дня захисника України,  а також Дня  вшанування українського козацтва в Лубенській спеціалізованій школі №6 протягом тижня панувало святкове напруження та піднесений настрій, адже кожен класний колектив брав участь у різноманітних заходах.

Читати далі: День захисника України у спеціалізованій школі №6

 

Подорож до Одеси

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 10:02

7 та 8 жовтня учні 9-х класів Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 здійснили цікаву поїздку до Одеси – міста-героя, перлини Причорномор’я. Дітей очікувала незабутня подорож з різноманітними екскурсіями. Вони відвідали археологічний та художній музеї, прогулялися алеями Приморського бульвару, завітали до Одеського морського порту. Перегляд балету «Чиполіно» в Одеському театрі опери та балету подарував дітям веселий настрій. А чого варті відпочинок у приморському парку «Аркадія» та катання на фунікулері!

Читати далі: Подорож до Одеси

 

Осінні старти лубенських орієнтувальників

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 09:52

 

Незважаючи на прохолодну погоду, понад 150 спортсменів взяли участь у відкритому Чемпіонаті Полтавської області зі спортивного орієнтування, що пройшов на Хорольщині за фінансової підтримки Хорольського механічного заводу (директор Михайло Міщенко, депутат обласної ради) та лубенця, Народного депутата України Ігоря Мосійчука.

Читати далі: Осінні старти лубенських орієнтувальників

 

Екскурсія до Шумейкового урочища

Вівторок, 10 жовтня 2017, 11:00

4 жовтня 2017 року учні 5 і 9 класів Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10  (класні керівники Надія Донець та Ольга Іщенко) здійснили екскурсійну поїздку до урочища Шумейкового.

Читати далі: Екскурсія до Шумейкового урочища

 

Дебют акторів-аматорів

П'ятниця, 06 жовтня 2017, 08:17

 

Напередодні Дня працівників освіти учні 9-А класу Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 вирішили привітати вчителів театралізованою постановкою уривка із п’єси Степана Васильченка «На перші гулі».

Читати далі: Дебют акторів-аматорів

 

Прийом на честь переможців у Посольстві Литовської Республіки

Четвер, 05 жовтня 2017, 06:57

 

Світ – це книга, і хто не подорожував,

той прочитав лише одну її сторінку.

А.Аврелій

Я люблю подорожувати, дізнаватись щось нове про різні країни та міста. Але далеко не в кожного і не завжди  є можливість їздити за кордон. Добре, що в наш час можна завжди зробити це віртуально.

Читати далі: Прийом на честь переможців у Посольстві Литовської Республіки

 

Сторінка 11 з 67

«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»