Результати конкурсу про заміщення посади директора ІРЦ

Середа, 17 квітня 2019, 00:00

За результатами конкурсного відбору на заміщення посади директора Інклюзивно-ресурсного центру Лубенської міської ради, проведеного 17 квітня 2019 року на базі управління освіти, перемогу здобула Москальова Наталія Павлівна, в.о. директора  Інклюзивно-ресурсного центру Лубенської міської ради.

Читати далі: Результати конкурсу про заміщення посади директора ІРЦ

 

Новини спортивного орієнтування

Вівторок, 16 квітня 2019, 12:02

 

Чемпіонат України серед вихованців позашкільних закладів

Вдало розпочали новий сезон орієнтувальники дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс»

На весняних канікулах, у м. Трускавці Львівської області, команда клубу виборола 4 місце серед 16 команд у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед вихованців позашкільних закладів.

Читати далі: Новини спортивного орієнтування

 

Свято обдарованих дітей «Майбутнє твориться сьогодні»

Понеділок, 15 квітня 2019, 08:11

 

12 квітня 2019 року на базі Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 проведено традиційне загальноміське свято обдарованої учнівської молоді «Майбутнє твориться сьогодні» - свято вшанування переможців обласних предметних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та обласного конкурсу з креслення.

Читати далі: Свято обдарованих дітей «Майбутнє твориться сьогодні»

 

Методичне об'єднання керівників музичних дошкільних навчальних закладів міста.

Четвер, 11 квітня 2019, 12:04

4 квітня 2019 року на базі Лубенського ДНЗ  №3 “Смородинка”  (завідувач  Шимченко Т.А., вихователь-методист Мягких А..М., керівник музичний Литвиненко Ю.О.) відбулося методичне об'єднання керівників музичних дошкільних  закладів міста (керівник ММО  Ковтун Т.В.)  з теми “Фестиваль родинної творчості”.

У дошкільному віці, коли відбувається активний розвиток особистості, формується світогляд, закладаються  основи  духовності та моралі, дуже важливо формувати у дітей самосвідомість, відчуття приналежності до української нації з її віковічними  звичаями. Особливо актуальною стає потреба у відродженні духовної спадщини, зокрема, родинних традицій : маминої колискової, бабусиної казки, дідусевого гумору. Це сприяє гармонійному всебічному розвитку дітей, формуванню найкращих рис характеру, найсвітліших почуттів з раннього дитинства.

Читати далі: Методичне об'єднання керівників музичних дошкільних навчальних закладів міста.

 

Семінар – тренінг учителів початкової школи

Вівторок, 09 квітня 2019, 10:59

 

Відповідно до плану роботи школи учителі початкових класів Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 6 провели семінар-тренінг «Роль стратегії критичного мислення для формування ключових компетентностей в умовах реалізації завдань НУШ».

Успішність і ефективність формування ключових компетентностей молодших школярів залежать від форм і методів організації навчально-виховного процесу. Пріоритетними в цьому сенсі стають сучасні педагогічні технології, які забезпечують активні форми діяльності учнів, залучають їх до творчого процесу пізнання, дослідження проблем, формування власної думки та самореалізації.

Читати далі: Семінар – тренінг учителів початкової школи

 

Квест для словесників міста

Понеділок, 01 квітня 2019, 07:36

 

 

Давня мудрість говорить: «Хто стоїть на місці, той відстає». А хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед і не зупинятися, досягнувши вершини, а підійматися вище. У цьому й полягає основна місія сучасного вчителя.

Уже не достатньо бути на уроці та поза ним актором, режисером, діловодом, диригентом, дипломатом, психологом, новатором і компетентним фахівцем. Саме тому методичне об'єднання учителів української мови та літератури нашого міста 27 березня пройшло у форматі квесту на базі Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6.

Читати далі: Квест для словесників міста

 

Березневі засідання методичних об’єднань педагогів міста

Четвер, 28 березня 2019, 12:14

 

Орієнтація України на входження в європейський науковий та освітній простір актуалізує проблему модернізації змісту освіти. Умови сьогодення ставлять особливі умови до професійної підготовки педагогів: вони мають бути готові до змін, активно пристосовуватися до нових потреб ринку праці, оперативно управляти швидкоплинними інформаційними процесами, бути активними та прагнути професійного самовдосконалення.

Читати далі: Березневі засідання методичних об’єднань педагогів міста

 

Гра «Сокіл» («Джура»)

Середа, 27 березня 2019, 12:24

 

 

Відбулися змагання І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») за участю 7 роїв шкіл міста.

У конкурсі знавців історії України переміг рій «Сапсан» ЗОШ №1, друге місце розділили рій «Часники» ЗОШ №4 та «Олександрівські козаки» ЗОШ №7.

Читати далі: Гра «Сокіл» («Джура»)

 

Регіональний семінар-практикум педагогічних працівників

Середа, 27 березня 2019, 11:49

 

25 березня 2019 року на базі Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 проведено семінар-практикум з теми «Самооцінювання якості освіти школи» за участю Віктора Громового, директора Центру тестових технологій і моніторингу якості освіти при МОН України, голови координаційної ради Асоціації лідерів освіти України, головного редактора порталу «Освітня політика», заслуженого вчителя України, учителя-новатора, учителя-практика.

Учасниками заходу були директори шкіл, заступники директорів, учителі, працівники методичних структур міста Лубен, Лубенського району та Засульської ОТГ.

Читати далі: Регіональний семінар-практикум педагогічних працівників

 

Про підсумки міського огляду-конкурсу учнівської художньої самодіяльності "Веселка"

Середа, 27 березня 2019, 11:46

З метою сприяння розвитку творчих здібностей учнів 22 березня 2019 року було проведено міський огляд-конкурс учнівської художньої самодіяльності "Веселка".

У конкурсі взяли участь художні колективи, окремі виконавці і представили програми з належним рівнем підготовки, що свідчить про вміле педагогічне керівництво з питань формування художньо-естетичної культури учнів.

Читати далі: Про підсумки міського огляду-конкурсу учнівської художньої самодіяльності "Веселка"

 

Сторінка 2 з 77

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»